3A Hukuk, yerli ve yabancı müvekkillerine 2011 yılından itibaren hukuki hizmet veren İzmir merkezli hukuk firmasıdır.

Her biri alanında uzman avukatlar ve proje danışmanlarıyla birlikte çalışan 3A Hukuk Ofisi olarak, gerçek ve tüzel kişilere her türlü hukukî danışmanlık hizmeti vermekte, doğabilecek hukukî sorunlara karşı önleyici tedbir alma imkânı sunmanın yanında, mevcut uyuşmazlıklarda sürecin baştan sona en doğru ve pratik şekilde yürütülmesini sağlamaktayız.

Hukuk Ofisimiz, Çözüm Ortakları ile birlikte hukuki hizmet sağlamanın yanında bağımsız iş projelerinin geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesine yönelik de danışmanlık sağlamaktadır. Akılcı ve pratik çözümler ile titizlikle yürütülen çalışmalar, müvekkillerin başarısına katkıda bulunmaktadır.

Hukukun her alanında ve pek çok lisanda müvekkillerini temsil edebilme yeteneğine sahip, geniş bir kadroyla yola çıkan 3A Hukuk, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Tahkim Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku alanlarında müvekkillerini temsil etmektedir.

3A Hukuk, İcra İflas Hukukuna gereken önemi uzun yıllardan beri vermekte olup, bu anlamda yayınlanan gerek ulusal gerekse uluslararası yayınları yakından takip etmekte, müvekkillerinin bu hukuk dalına giren dava ve danışmanlık süreçlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Alanında uzman ekibimiz alacağını tahsil etme konusunda hukuki yardım alma ihtiyacı duyan bireylerin, şirketlerin ve bankaların uluslararası kanunlarla korunan alacakları da dâhil olmak üzere her türlü alacaklarının icra takibi ile tahsili ve icra takiplerinden doğan her türlü dava ve sair işlemleri gerçekleştirmektir. Bunun yanında iflas, iflasın ertelenmesi, icra hukukundan, İcra ve İflas Kanunu’ndan doğan tüm işlemler ve davalar faaliyet alanımıza dahildir.