Aysu BAYRAKCI

Aysu Bayrakçı, üniversite eğitimini 2006 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde burslu olarak tamamlamıştır. 2006-2007 yıllarında İngiltere’de Bournemouth Business School International bünyesinde Legal Studies European and Commercial Law ve Cambridge University Girton College bünyesinde bulunan Cambridge Law Studio’da Legal English eğitimlerini tamamlamıştır.

Ankara Barosunda stajını bitirip gayrımenkul alanında faaliyet gösteren çok uluslu bir şirkette avukat olarak görev yapıp 2011 yılında İzmir’de kendi ofisini kurmuştur. Halen Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Özel Hukuk Yüksek Lisans Programı’nda öğrenimini sürdürmekte ve “İşverenin Yönetim Hakkı” konulu tezini yazmaktadır.

Aysu Bayrakçı avukatlık kariyeri boyunca gayrimenkul hukuku, medeni hukuk davaları, ticaret hukuku davaları, icra hukuku ve ceza hukuku davaları alanında önemli çalışmalarda bulunmuştur. Sağlık Hukuku ve Bilişim Hukuku alanlarında da eğitim almış ve bu alanlarda da çalışmaya devam etmektedir.

İleri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Ceyda ARSLAN

2004 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Ceyda ARSLAN, ardından, Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Ekonomi Hukuku alanında yüksek lisansını 2018 yılında tamamlamıştır.

“Limited şirketlerde Kanuni Temsilcinin Kamu Alacaklarından Sorumluluğu” konulu projesi kabul görmüştür.

İzmir Barosuna bağlı olarak, Avukatlık stajını tamamladıktan sonra İzmir’de kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra 2011 yılında kendi ofisini kurmuştur.
2014 yılından beri ortağı Aysu Bayrakçı ile yönetici Ortak olarak görev yaparak, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler, Enerji Hukuku, İş hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Taşınmaz Hukuku, İcra Hukuku ve Vergi Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Ceyda Arslan, Tüketici Hukuku ile ilgili konularda Mağaza ve perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren şirketlere hukuki danışmanlık yapmıştır.
Enerji Hukuku, Sağlık Hukuku ve Arabuluculuk konusunda eğitim almıştır.

Kendisi İngilizce bilmektedir.

Ahmet TURGUT

1987 İzmir doğumlu olan Ahmet TURGUT, 2004 yılında Özel Türk Koleji’nden mezun olmuştur ve akabinde Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur ve İzmir Barosu’nda Avukatlık Stajı’nı tamamlayarak avukatlık ruhsatını almıştır.

Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyak Bilimler Enstitüsü Ekonomi Hukuku alanında “Serbest Meslek Erbabı olan Avukatların Vergisel Yükümlülükleri” başlıklı yüksek lisans projesini hazırlayarak yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Ticaret Hukuku, Aile ve İcra-İflas Hukuku başta olmak üzere özel hukukun tüm alanlarında geniş tecrübe ve birikimiyle müvekkillerine hizmet veren Av.Ahmet TURGUT ileri derecede İngilizce bilmektedir.

Nida KESKE - STAJYER AVUKAT

1994 İstanbul doğumlu olan Nida KESKE, 2012 yılında Mersin Doğa Koleji’nden mezun olmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2017 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır.

Halen İzmir Barosuna bağlı olarak Avukatlık Stajını devam ettirmektedir. İngilizce bilmektedir.

Fatma Nur ADALI - STAJYER AVUKAT

1995 Isparta doğumlu olan Fatma Nur ADALI, 2013 yılında Isparta Ahmet Melih Doğan Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2017 yılında tamamlamıştır.

Halen İzmir Barosuna bağlı olarak Avukatlık Stajını devam ettirmektedir. İngilizce bilmektedir.

Halim ŞİRİNBAŞ- STAJYER AVUKAT

1994 İzmir doğumlu olan Halim ŞİRİNBAŞ, 2012 yılında Turgutlu Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olmuştur.

Halen İzmir Barosuna bağlı olarak Avukatlık Stajını devam ettirmektedir.

Halen İzmir Barosu Basketbol takımında oynamaktadır.

İngilizce bilmektedir.